Náš blog

Prý nejjednodušší způsob, jak okamžitě klimatizovat váš byt, je pomocí mobilní klimatizace. Její provoz sebou nese řadu specifik, které je nutné si před nákupem takového zařízení projít a ujasnit. Společně si tedy projdeme výběr nové mobilní klimatizace pro domácnosti.

Daikin Altherma 3 H HT disponuje kompresorem s plynulou regulací výkonu, který je navržen speciálně pro vytápění a dodává vodu o teplotě 70 °C i při venkovní teplotě -15 °C! Čerpadlo bez problémů nahradí tradiční kotel a umožňuje připojení na stávající topné rozvody bez nutnosti jakýchkoliv dalších změn vytápěcího systému. Díky tomu je...

V první řadě chceme říct že proti těmto typu obchodů v podstatě nic nemáme. Jen prodej chladící a klimatizační techniky je legislativně velmi specifický. Pokud takovýto obchod bude prodávat mobilní typ klimatizace, která vám pomůže překonat parné dny jsme jednoznačně pro.

Základem správné montáže je již výběr firmy. Taková firma by měla mít veškeré certifikáty a její pracovníci by měly mít příslušné zkušenosti a znalosti. Pouze odborná montáž Vám zajistí plnou záruku a bezproblémový provoz zařízení.

Pokud čtete tyto řádky, ta se určitě zajímáte o výběr pro vás vhodné klimatizace. Jsme si vědomi že se danou problematikou denně nezabýváte a tak často nesledujete současné trendy v klimatizační technice. Tudíž v tomto stručném článku vám trochu poradíme s výběrem.