Klimatizace Panasonic

Značka klimatizací s globální pověstí Panasonic – špička ve vytápění a chlazení. S více než 50 lety zkušeností a prodejem ve více než 120 zemích světa patří společnost Panasonic mezi přední výrobce v oblasti vytápění a chlazení.

Heatcharge 

Systém akumulace energie 

Energetická třída A+++ nabízí maximální komfort a úspory energie. Toto výkonné vzduchové tepelné čerpadlo je zkonstruováno pro využití v komerčních a bytových prostorech s extrémně velkými požadavky na systém vytápění.

 • Výkon testován při venkovní teplotě –35 °C
 • Systém akumulace energie. Jednotka pro uchování tepla, která zajišťuje
  nepřetržité vytápění a funkci rychlého ohřevu.
 • Snímač pro detekci slunečního záření Econavi: Ještě vyšší účinnost a naprosté pohodlí
 • Systém čištění vzduchu nanoe™ je účinný proti 99 % určitých polétavých a přilnavých plísní, virů, bakterií a pylových alergenů
 • Supertiché! Pouze 18 dB(A), což odpovídá tichu v noční době na venkově.
 • Silnější proudění vzduchu pro rychlé dosažení požadované teploty.

Spolehlivé vytápění i při nízkých teplotách

Pokud je klimatizace v provozu, kompresor, který je zdrojem výkonu jednotky, produkuje teplo. Až dosud bylo toto teplo odváděno bez užitku do ovzduší. Panasonic se zaměřil na toto odpadní teplo! Heatcharge je unikátní a inovativní technologie společnosti Panasonic, která toto odpadní teplo uchovává v kompresoru a účinně jej využívá jako energii pro vytápění. Díky tomu si můžete užít novou úroveň topného výkonu a účinnosti klimatizace.

Konstantní vytápění
Využití uchovaného tepla poskytuje stabilní vytápění s menším kolísáním teplot. I když se vytápění vypne během odmrazování, uchované teplo nadále ohřívá místnost. Tím se odstraňuje snížení komfortu v důsledku poklesu teplot při dočasném přerušení vytápění z důvodu odmrazování a zajišťuje stabilní výkon tepelného čerpadla.

Nanoe™ X

Zbavuje vzduch silných a nepříjemných zápachů, které vás obtěžují. Zabraňuje růstu určitých alergenů, bakterií a virů ve vašem domově, který je pak čistší pro vaše děti. Pomáhá udržovat vlhkost pokožky.

Panasonic Etherea XKE s technologií filtrace nanoe™ X Mark 2


Jednotka Etherea s technologií nanoe™ X nepřetržitě zlepšuje ochranu. Jednotka nabízí nový elegantní design, vynikající třídu účinnosti A+++, sofistikované inteligentní ovládání umožňující připojení k hlasovému asistentovi, funkci Aerowings 2.0 pro nadstandardní komfort a konstrukci umožňující snadnou instalaci a jednoduchou údržbu.

 • Vestavěná WLAN Panasonic Comfort Cloud pro ovládaní přes internet
 • Systém čištění vzduchu nanoe™ X je účinný proti 99 % určitých polétavých a přilnavých plísní, virů, bakterií a pylových alergenů
 • Aerowings slouží ke kontrole směru proudění vzduchu
 • Jemné suché chlazení: prevence rychlého snížení vlhkosti v místnosti
 • Supertiché! Pouze 25 dB(A),
 • Silnější proud vzduchu pro rychlé dosažení požadované teploty
 • Ve třech barevných provedeních Grafitově šedá,Stříbrná ,Matně bílá

Cena včetně typické montáže od 42900,- za 3,5kW provedení bílá matná. 

Jak technologie Nanoe X udržuje čistý a zdravý vzduch?NanoeTMX zachycuje baktérie, kterým vygenerované OH radikály následně odeberou vodík a transformují ho na vodu, čím potlačují jejich bakteriální aktivitu. Za 1 sekundu dokáže technologie nanoeTMX mark 2 vyprodukovat až 9,6 mld. OH radikálů. Nanočástice v sobě obsahují 1000x více vlhkosti, než negativní iony (generované při filtraci pomocí ionizace), co pozitivně vplývá i na uživatelé (vláčnější pokožka a jemnější vlasy) a navíc mají 6x delší životnost, co jim dává dostatek času na to, aby se rozptýlili co nejdále od zdroje a vyplnili celý filtrovaný prostor.