"Zbavte se horka s naší akční nabídkou klimatizací!"

V létě chladí v zimě topí....

Kvalitní klimatizace Vám zajistí příjemné prostředí doma i v práci. V létě při parných dnech Vás příjemně ochladí, naopak v zimě Vás zahřejí. Splitové klimatizace jsou daleko účinnější jak mobilní, zároveň odpadá problém s hlučností a mají daleko vyšší životnost. Současně umí vzduch, odvlhčit, zvlhčit i vyčistit od alergenů, těkavých organických látek a choroboplodných zárodků, jako jsou viry a bakterie.

O podrobnější informacích o klimatizacích se dočtete více na našem blogu.Jaké druhy klimatizací nabízíme

Splitové 1+1

Tento druh klimatizací se používá nejčastěji. Tyto klimatizace jsou různého výkonu, mohou se lišit svým designem. Jejich součástí je vnější jednotka a vnitřní jednotka, Moderní klimatizační jednotky vzduch v místnostech nejen ochlazují, ale i vytápějí . Díky funkci topení ( tepelné čerpadlo) můžete snížit náklady na vytápění celého bytu, domu, budovy. Instalace těchto jednotek je rychlá a nenáročná. Klimatizační zařízení jsou tichá a úsporná.

Multi-split systémy 

Multi-splitový systém umožňuje k jedné venkovní jednotce připojit až 5 jednotek vnitřních jednotek. Pokud potřebujete chladit či vytápět více místností, můžete mezi těmito systémy volit. Multisplit je obvykle cenově výhodnější, než srovnatelný počet splitového systému 1+1. Je si však potřeba uvědomit  že v například možné poruchy, kdy v případě multisplitu dojde k poruše celého systému, a tedy nebude chlazena/vytápěna ani jedna místnost. V případě několika splitů 1+1 dojde k odstavení pouze toho okruhu, ve kterém se porucha vyskytuje. Ostatní místnosti jsou nadále chlazeny/vytápěny.

                        Parapetní klimatizace

Parapetní klimatizace je ideálním řešením pro místnosti, kde jsou šikmé stěny a nebo pro historické budovy. Vnitřní jednotka může být v splitovém provedení a nebo "All in One" takže celý systém je umístěn uvnitř budovy. Při instalaci se vrtají pouze dva otvory vně budovy, takže na fasádě jsou jen viditelné dvě mřížky. Toto provedení je zejména vhodné pro budovy na které nelze umístit venkovní jednotku. Parapetní klimatizace mají vysokou energetickou účinnost jak v chlazení tak i v topení. Jednotka vytváří pohodlí i díky optimální distribuci vzduchu. Je možnost i komfortních funkcí, jako je například filtrace vzduchu a jeho ionizace.

Nabídka a orientační ceník jednotlivých výrobců

Jak probíhá montáž 

  • Technici se k Vám dostaví ve stanovený datum a čas 
  • Nainstalujeme vnější i vnitřní jednotky
  • Realizujeme montáž veškerých rozvodů
  • Provedeme zapojení elektroinstalace
  • Odvod kondenzátu samospádem nebo s čerpadlem
  • Naplnění a realizace bezpečnostní tlakové zkoušky těsnosti systému
  • Vše po sobě uklidíme a uvedeme do původního stavu
  • Předvedeme funkčnost klimatizace
  • Zaškolíme vás v ovládání klimatizace
  • Celková doba montáže 3-8 hodin dle náročnosti