Tepelné čerpadlo Haier zajistí teplo vašeho domova

Tepelná čerpadla Haier jsou velmi tichá, že i Váš soused bude překvapen. Produkují teplou vodu až 55 °C, pracují s moderním chladivem R32 a je možné je využívat i pro chlazení.

Hlavní přednosti tepelných čerpadel značky Haier

  • Provoz při extrémních podmínkách -provoz jednotek je možný v režimu vytápění do - 25 °C venkovního vzduchu. Při chlazení naopak do +46 °C.
  • Úsporný a ekologický provoz- využití frekvenčního digitálního měniče, chladiva R32 a speciálního řídícího systému dělají z tepelných čerpadel Haier velmi efektivní zdroje tepla/chladu. COP až 5,02. 
  • Snadná montáž-součástí jednotky je cirkulační čerpadlo, odvzdušňovací ventil a pojistný ventil. Splitová tepelná čerpadla jsou vybavena také uzavřenou expanzní nádobou a elektrickým ohřívačem. :

Monoblokové kompaktní provedení  

Kompaktní reverzibilní tepelné čerpadlo s možností provozu do -20 °C a produkcí teplé vody o teplotě až 55 °C. Tepelné čerpadlo je vybaveno nejmodernějším plynulým řízením výkonu změnou otáček kompresoru a vestavěného elektronického cirkulačního čerpadla vody. Tepelné čerpadlo je možné velmi snadno připojit na stávající nebo nový topný okruh. 

Pro ovládání čerpadla je možné využít nástěnné ovladač a nebo připojovací kit, díky kterému je možné realizovat pokročilé ovládání včetně ovládání celého hydraulického okruhu dle potřeba tepelného čerpadla.

Kompaktní provedení je dostupné ve výkonech: 5Kw, 7,8Kw, 11Kw, 16 Kw

Splitové provedení

Souprava vnitřní a venkovní jednotky děleného tepelného čerpadla pro použití v rezidenčních i komerčních aplikací. Tepelné čerpadlo je vybaven plynulou regulací provozu digitálním frekvenčním měničem otáček kompresoru (DC Inverter) a pracuje s chladivem R32. Může plnohodntně ovládat bivalentní zdroje tepla, je vybavena vlastním elektrickým ohřívačem a standardně je dodáváno s možností připojení na komunikační protokol Modbus . Přednostní tepelného čerpadla je velmi vysoká účinnost i při nízkých venkovních teplotách a tichý inteligentní provoz s maximálním důrazem na pohodlí uživatelů bez nutnosti jejich zásahu.

Tepelné čerpadlo je dodáváno standardně s ovladačem na vnitřní jednotce (hydroboxu) a je možné přikoupit volitelně také samostatný nástěnný ovladač pro externí instalaci například do obývacího pokoje.

Splitové provedení je dostupné ve výkonech: 4Kw, 6Kw, 8Kw, 10 Kw