Proč tepelné čerpadlo Sinclair? 

Tepelná čerpadlo je pro Vás dlouhodobou investicí. Tepelná čerpadla Sinclair jsou pro Vás tím nejlepším řešením v poměru cena, kvalita a výkon.

Právě teď je správný čas na pořízení tepelného čerpadla Sinclair. Zařízení jsou inteligentně řízená, ekonomická a mají dlouhou životnost. V dnešní době se lidé stále více zaměřují na náklady spojené s vytápěním svých domovů. Zároveň chtějí být ohleduplní k životnímu prostředí. Myslíme na naši planetu. Myslíme na to, v jakém klimatu budou vyrůstat naše děti a další generace. Z tohoto důvodu v nových typech čerpadel používáme chladivo R32, které je vysoce energeticky účinné a představuje ekologičtější způsob vytápění. Už si v létě nebudete muset dělat zásoby uhlí nebo dřeva na zimu. Každodenní práce v podobě přikládání Vás už nebude obtěžovat. Oceníte také pořádek a čistotu. Využívejte Váš čas smysluplně.

Hlavní přednosti tepelných čerpadel značky Sinclair

  • Ohřev vody až na 58 °C 
  • Ekonomický provoz v mrazech  -zajistí vytápění do - 20 °C venkovního vzduchu. 
  • Řízení vytápění dvou nezávislých zásobníků (TUV a topné vody) 
  •  Ekologický a úsporný provoz- vyžitím invertorové technologie společně s chladivem R32 a jsou tepelná čerpadla Sinclair velmi efektivní zdroje tepla/chladu. COP až 4,57 .
  • Volitelný externí titanový výměník pro ohřev bazénu 

Monoblokové kompaktní provedení

Invertorové tepelné čerpadlo SMH je v monoblokovém provedení. Jedná se tedy pouze o venkovní jednotku. Díky použití moderního dvoustupňového kompresoru s řízením otáček lze zajistit vysokou účinnost i při nízkých teplotách. Při vysokých teplotách tepelné čerpadlo pomocí řízení otáček dokáže snížit svůj výkon.

Řídicí systém umožňuje přizpůsobení parametrů tepelného čerpadla tak, aby vyhovovaly konkrétnímu objektu. Umožňuje několik způsobů řízení výstupní teploty jak pro topení, tak i pro chlazení. Ovládání jednotky je realizováno přes přehledný ovládací panel s textovým zobrazením, není tak nutno složitě hledat kódy parametrů jako u jiných jednotek.


S-THERM 4 

S-THERM 4 VNITŘNÍ JEDNOTKA

Nové vnitřní jednotky řady S-THERM 4. generace přináší novinku v podobě možnosti vzdáleného ovládání pomocí aplikace EWPE Smart, stejně jako u našich klimatizací tak můžete mít teplotu domova pod kontrolou i v době vaší nepřítomnosti. Dotykový displej umožňuje snadné ovládání a řadu nastavení včetně ekvitermní regulace, která nastavuje teplotu vody v závislosti na venkovní teplotě. Díky zabudovanému trojcestnému ventilu lze jednotku využívat i pro ohřev teplé vody a ušetřit tak náklady i během léta. Jednotka je vhodná i pro chlazení pomocí fan-coil jednotek.

S-THERM 4 VENKOVNÍ JEDNOTKA

Venkovní jednotky 4. generace se od 3. generace liší především typem použitého chladiva. Z výroby jsou přednaplněné jednosložkovým chladivem R32, které je šetrnější k životnímu prostředí. Inovované řešení chladivového okruhu v podobě přidaného ekonomizéru a mezistupňového vstřiku chladiva napomáhá ke zlepšení provozního rozsahu, zvýšení výkonu i účinnosti a regulaci teploty kompresoru.

S-THERM+ 2

S-THERM+ 2 VNITŘNÍ JEDNOTKA

Série S-THERM+ byla navržena speciálně pro chladné podnebí. Může pracovat při okolních teplotách až -20 °C. Základní filozofií této série je uspokojení všech požadavků na vytápění během mrazivé zimy a umožnění chlazení během parného léta a podzimu. EVI Scroll kompresor je vybavený vstřikováním páry pro ekonomičtější provoz. Zvýšení účinnosti je dosaženo využitím dvoustupňového chladicího okruhu, který zároveň zvyšuje výkon v režimu topení. Tepelná čerpadla ze série S-THERM+ snadno dosáhnou výstupní teploty vody až 60 °C.

S-THERM+ 2 VENKOVNÍ JEDNOTKY

Série S-THERM+ tepelných čerpadel byla navržena speciálně pro chladné podnebí. Může pracovat při okolních teplotách až -20 °C. Základní filozofií této série je uspokojení všech požadavků na vytápění během mrazivé zimy a umožnění chlazení během parného léta a podzimu. EVI Scroll kompresor je vybavený vstřikováním páry pro ekonomičtější provoz. Zvýšení účinnosti je dosaženo využitím dvoustupňového chladicího okruhu, který zároveň zvyšuje výkon v režimu topení. Jednotky ze série S-THERM+ snadno dosáhnou výstupní teploty vody až 60 °C.