Tepelná čerpadla Sinclair

Série S-THERM+ 


Série S-THERM+ byla navržena speciálně pro chladné podnebí. Může pracovat při okolních teplotách až -28 °C. Základní filozofií této série je uspokojení všech požadavků na vytápění během mrazivé zimy a umožnění chlazení během parného léta a podzimu.

Tepelné čerpadlo S-THERM+ systému vzduch-voda je dodáváno ve splitovém provedení. Celek je tedy rozdělen na vnitřní a venkovní jednotku.

  • nový EVI kompresor pro vysoké teploty; kompresory mají vyšší objemovou účinnost, nízkou hladinu hluku, jednoduché konstrukční řešení, jsou spolehlivé a vyhovující pro tepelná čerpadla.
  • kovový rám a šasi je z pozinkované oceli;
  • nový vzhled LCD displeje s ovládáním pomocí JOG (otočný ovladač pro pohyb v menu a změny hodnot);
  • vzdálené ovládání; komfortní ovládání pomocí tabletu či chytrého telefonu, odkudkoliv, kde je internetové připojení přes webové rozhraní na adrese www.sinclairheatpumps.eu.
  • teplota ohřívané vody až 65 ºC; tepelné čerpadlo absorbuje energii z okolí a předává ji vodě, kterou tak ohřívá. Tato voda je následně rozváděna systémem podlahového vytápění nebo radiátorů. Vnitřní jednotka je navržena pro velmi tichý provoz. Všechny pohyblivé součásti jsou pevně ukotveny, aby nebyl rušen klid vaší domácnosti. Systém potrubí je navržen tak, aby byly v největší možné míře omezeny vibrace a jednotka byla plně izolována. Díky tomu může systém pracovat tiše a účinně.
  • zapojení v kasádě; zapojení řídící a podřízené jednotky (master, slave), jedno tepelné čerpadlo ovládá ostatní jednotky (možnost zapojit až 8 jednotek). Vhodné řešení i pro objekty s vysokou tepelnou ztrátou.
  • volitelné příslušenství; pokojový termostat SAU1000, sříška pro venkovní jednotku ZG6009, GSM MODUL SHP-GSM

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.